Jdi na obsah Jdi na menu
 


Baium quest - port k Baiumovi , jeho návštěva

21. 10. 2008

  

AN ARROGANT SEARCH

 

1) Quest začíná v Aden Castle Town , Jdi do De Guild a promluv s Hanellin .

 

2) Ona tě pošle pro titan power stone, který získáš z Lesser elder , nebo lesser mage giants v GC.

 

3) Vrať se zpět do De guild , a promluv znovu s Hanellin .

 

4) Promluv s Athbalt , je u severního východu směrem k hradu. 

 

5) Jdi na hřbitov ( cemetary ), blízko místa kde bývá Raid boss a promluv s truhlou. Objeví se anděl, kterého musíš zabít. Pak promluv opět s truhlou. Jak to zvládneš teleportuj se zpět do Giranu a vrať se za Athebalt .

 

6) Nyní jdi do Giranu a s Martienem .

 

7) Běž z Giranu směrem na Dion . Truhla se nachází na vrcholku hory. Promluv s ní a objeví se archer (vypadá jako platnum tribe ). Dá se ho lehce zbavit. Pak promluv s truhlou a teleportuj se.

 

8) Objevíš se v Dionu . Odsud se teleportuj do De village . Odsud jdi do De chrámu (směrem na sever). Vejdi dovnitř a promluv s Harne .

 

9) Běž z DE village přímo na jih směrem k horám. Tady najdeš (leží nad malou roklí) arc guardians corpse . PROMLUV S NÍM DŘÍV NEŽ S TRUHLOU! Po rozhovoru s andělem se objeví angel killer . Toho zabij ( možná se stačí dřív teleportovat pryč). Opět promluv s arc guardians corpse a získáš klíč, pak promluv s truhlou. Teleportuj se zpět do města a pokecej s Harne , dal se vrať do Giranu za Martienem. ( Truhla je kousek od Guardian , ale jdi zpět dolů do rokle a v levo uvidíš velké skály, tam se nachází truhla.)

 

10) Vrať se do Adenu a promluv s Hanellin . Dá ti seznam nákupu ( shoping list). Musíš koupit 1 healing potion a 5 antidotes , pak běž zase zpět za ní.

 

11) Hanellin se tě bude ptát na nějaké otázky-nezáleží na tom jakou odpověď vybereš. Jako odměnu dostaneš bílou látku ( white cloth ) a 49.000 adena 

 

12) Sežeň si víc lidí a jděte lovit Platinum Tribe Shamany a Overlordy získáte z nich bloody fabrics . Jak budeš mít bloody fabrics , Nechoď zpět za NPC! Ztratil bys všechny svoje fabrics a musel dělat quest zase celý znova.

( zde si nejsem úplně jistý , neboť mě někteří hráči tvrdí , že když se k NPC vrátíš přidá vám dalších 9 svitků . Máte tedy na 10 návštěv . Je to potřeba vyzkoušet )

 

13) Nyní můžeš bloody fabrics použít k portnutí do vrchol TOI, kde uvidíš Baium .

 

14) A nyní hurá na Baiuma ( heh nemám rád číslo 13 ;-) )